Kvaliteet ja täius igas viimseski detailis!

BIOSWING – nutikas ja kohandatav 3D-liikuvustehnoloogia

BIOSWINGi 1980. aastatel leiutatud läbimurdeline võnkuv element tõi suure muutuse nii sellesse, kuidas inimesed kontoris istuvad, kui ka teraapiavaldkonna sensomotoorsetesse treeningutesse. Kui varasemalt olid normiks seadme ja põranda vahelised liikumatud ühendused, siis nüüd võimaldab patenditud pendlipõhimõttel töötav element oma täpselt seadistatud vedrustussüsteemiga keha rütmilisi tsükleid pidevalt ja mõjusalt peegeldada.

Geniaalne viis ergonoomika, liikumise ja rütmi täiuslikuks harmoneerimiseks – ja selle kõige keskmes on inimkeha.

Kohanduv 3D-toolimehhanism

BIOSWINGi kohanduv 3D-toolimehhanism eristab ja peegeldab istuva inimese liikumisimpulsse pidevalt ja täpselt.

Süsteem on loodud vastama istumisasendis inimkeha funktsionaalsele anatoomiale ja liigutustele ning kohandub inimkeha loomulike sagedustega vahemikus 0,8–2,7 hertsi.

Loe siit, kui mitmel viisil on see süsteem inimese tervisele ja tööjõudlusele kasulik.

Pendlipõhimõte

Kui suurem osa tootjaid valib kergemini rakendatava disainiga kuullaagriprintsiibi (põhineb kallutamisel), siis BIOSWINGi tehnoloogia rakendab pendlipõhimõttel töötavat toolimehhanismi (vt paremalasuvat pilti).

Nii on toolidesse võimalik integreerida „intelligentne ja füüsikaliselt tõhus liikumiskontroll“.

Seda seepärast, et pendli töö põhineb harmoonilistel ja kehakesksetel kiikuvatel liigutustel.

Inimene, kes kasutab kuullaagrisüsteemil või kallutamisliigutustel põhinevat tooliasendit (vt vasakpoolset fotot) peab ikkagi igal ajahetkel oma keha gravitatsioonijõu suhtes aktiivselt stabiliseerima. Ravieesmärkidel ja lühiajaliselt on see igati põhjendatud. Pikema perioodi vältel aga põhjustab kuullaagri- või kallutamissüsteemil põhinev iste väsimust, samuti kroonilist vaagna väärasendit.

Eduard Haider: enam kui 50-aastase kogemusega visionäär hoolib endiselt inimeste heaolust

BIOSWINGi idee autor ja leiutaja on tänase päevani täis entusiasmi, kui juttu tuleb töökohtade optimeerimisest ning teraapilistest lahendustest. Baierimaa Pullenreuthi tehases tagab ta iga päev suure sarmikuse ja innukusega, et igale tootele pühendataks piisavalt aega ja tähelepanu täiusliku tulemuse tagamiseks – igal viimasel kui päeval. Sel viisil on iga toode „hingega tehtud“.